Kids

Team

Judith Reijnen

Directeur
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Jacqueline de Water

Teamcoördinator
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag

Thalia Zwetsloot

Zorgcoördinator
Aanwezig: dinsdag, donderdag en vrijdag

Shaula Braham-de Jong

Intern begeleider, ICT-coördinator en bovenbouwcoördinator
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag

Ilse Hoogerbrugge

PBS coördinator, leerkrachten begeleider en onderbouwcoördinator
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 

Els Hoffmann

Bovenschools coach en preventief ambulant begeleider
Aanwezig: maandag, dinsdag, donderdag

Jessica de Lugt

Interne coach en preventief ambulant begeleider
Aanwezig: maandag, donderdag, vrijdag

Joke Kok

RT en Cultuurcoördinator
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag

Eveline Velthuizen

RT en LKP-docent
Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag

Joyce Nooijens

RT en gedrag- en speltherapeut
Aanwezig: maandag, dinsdag, vrijdag

Willemijn v.d. Linde

Taalcoördinator en leerkracht
Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag
Groep 1-2 - Bekijk groepspagina ›

Inez Vlijmen

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag
Groep 1-2 - Bekijk groepspagina ›

Claudia van Schie

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Onderbouw A - Bekijk groepspagina ›

Annebel de Bruijn

Leerkracht
Aanwezig: dinsdag, woensdag, donderdag
Onderbouw B - Bekijk groepspagina ›

Inge Bezemer

Leerkracht en LKP-docent
Aanwezig: maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag 
Onderbouw B - Bekijk groepspagina ›

Sandra Broekema

Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
Onderbouw C - Bekijk groepspagina ›

Mithra Nouri

Leerkracht en LKP-docent
Aanwezig: maandag t/m vrijdag
Onderbouw C - Bekijk groepspagina ›

Jaimy Jankie

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m woensdag
Middenbouw A - Bekijk groepspagina ›

Helma van Delft

Leerkracht
Aanwezig: dinsdag t/m vrijdag
Middenbouw A - Bekijk groepspagina ›

Nicole Duivesteijn

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m donderdag 
Middenbouw B - Bekijk groepspagina ›

Tim Endstra

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag
Bovenbouw A - Bekijk groepspagina ›

Raemond Vader

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Bovenbouw B - Bekijk groepspagina ›

Zoë Kemp

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Bovenbouw C - Bekijk groepspagina ›

Mientra Changoer

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Schoolverlaters A - Bekijk groepspagina ›

Rajshrie Kalloe

Leerkracht
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 
Schoolverlaters B - Bekijk groepspagina ›

Dunja Luteijn

Leerkracht
Aanwezig: donderdag en vrijdag
Schoolverlaters B - Bekijk groepspagina ›

Nina Zuure

Docent LKP muziek
Aanwezig: maandag

Hans Mesu

Vakleerkracht gymnastiek
Aanwezig: maandag t/m vrijdag 

Sander van Deursen

Judo leerkracht
Aanwezig: maandag 

Frank Wiggers

Leerkrachtondersteuner BBC

Abdoel el Karicha

Onderwijsassistent SVA en SVB
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Janneke Sminia

Onderwijsassistent BBA/BBB

Loubna el Allouchi

Onderwijsassistent kleuters en OBA
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Sharon de Groot

Onderwijsassistent OBB en OBC
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Janella van Buuren

Onderwijsassistent MBA en MBB
Aanwezig: maandag t/m vrijdag

Eveline de Jagher

Onderwijsassistent BBA/BBB

Lian Muysken

Administratie, vertrouwenscontactpersoon en oudercoördinator
Aanwezig: maandag t/m donderdag

Cor Hess

Conciërge
Aanwezig: maandag t/m vrijdag